Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 wtorek 25 czerwca 2024r.   imieniny: Albrecht, Lucja, Wilhelm

Reklama

Sodaspeed

A A A
4.6315789473684 1 1 1 1 1 Ocena 4.63 (19)
BO JAK NIE MY TO KTO, CZYLI GALA TANECZNA FTB

To już XXIX raz wyszli na scenę i pokazali się z jak najlepszej strony. Oczywiście tej tanecznej strony. 07 czerwca na deskach sali widowiskowej BOK, odbyła się Gala Taneczna Fabryki Tańca Barlinek pod hasłem „Bo jak nie my to kto?”.

 

REKLAMA

 

Oprócz wielu układów tanecznych, podczas ponad dwugodzinnego show, nie zabrakło powitania nowych tancerzy i pożegnania jednej z tancerek. Były podziękowania dla tych, którzy nieustannie wspierają zespół, wręczono „Supera”, a same dzieciaki i trenerzy otrzymali mnóstwo słów uznania i prezentów.

W tym roku na zaproszeniach (podobnie jak rok temu), widniały rysunki wykonane przez dzieci z zespołu. Młodzi artyści – plastycy, zostali tego dnia za te prace nagrodzeni. XXIX Galę Taneczną Fabryki Tańca Barlinek „Bo jak nie my to kto?”, poprowadziła kierownik zespołu Katarzyna Stanisławska.

 

M.Szczerba – Przybylska

  

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież