Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 wtorek 25 czerwca 2024r.   imieniny: Albrecht, Lucja, Wilhelm

Reklama

Sodaspeed

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (5)
W LUTÓWKU BAWIŁY SIĘ DZIECI

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, 08 czerwca na placu przed świetlicą wiejską w Lutówku zorganizowano festyn, na który zaproszono dzieci z całego sołectwa. Powodów do uśmiechu tego dnia było bardzo dużo, bowiem atrakcji nie brakowało.

 

REKLAMA

Były dmuchańce, na których można było skakać do woli. Nie brakowało malowania twarzy, konkursów z nagrodami, baniek mydlanych, słodkiego poczęstunku oraz potraw z grilla. Ogromną radość dzieciom sprawili druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Lutówku. Przygotowali oni bowiem pokaz pierwszej pomocy, a dodatkowo każde dziecko mogło przejechać się wozem strażackim. Na boisku odbyły się konkurencje, przygotowane przez druhnę i druhów z Lutówka. Pogoda dopisała, więc dzieci chętnie lały wodą z węży strażackich. 

Imprezę z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka w Lutówku, zorganizował sołtys Andrzej Bartosik wraz z radą sołecką. Sponsorami byli Lech i Bożena Zdunowscy, Beata i Jacek Heyser oraz Przemysław Bartosik. Za naszym pośrednictwem, organizatorzy dziękują za pomoc w organizacji wydarzenia – OSP Lutówko, Marcinowi Szmacińskiemu, Pawłowi Sędziakowi i Jarosławowi Bednarkowi.

 

M.Szczerba - Przybylska

  

 

Komentarze

+7

Guest

W Lutówku nie ma rolników, mieszkańcy pracują na etatach i też płacą podatki
A impreza miała swoich sponsorów, którzy zostali wskazani w artykule
Skąd tyle jadu?
Brawo dla sołtysa i rady sołeckiej, za to, że potrafią się zorganizować, zmotywować mieszkańców do wspólnego działania, pozyskać sponsorów i fajnie spędzić czas z najmłodszymi mieszkańcami
+6

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Ci co krytykują niech zaczną od siebie..Życzę jednego .Nauczcie się tak żyć by szanować innych,skoro chcecie żeby inni was szanowali. Pozdrawiam

Wystarczy nie blokować normalnym ludziom miasta swoimi traktorami za unijne dotacje.

Przyczepiłes się jak rzep psiego ogona artykuł o dniu dziecka a ty o rolnikach zejdź na ziemię
-2

Guest

Cytuję Guest:
Ci co krytykują niech zaczną od siebie..Życzę jednego .Nauczcie się tak żyć by szanować innych,skoro chcecie żeby inni was szanowali. Pozdrawiam

Wystarczy nie blokować normalnym ludziom miasta swoimi traktorami za unijne dotacje.
+3

Guest

Ci co krytykują niech zaczną od siebie..Życzę jednego .Nauczcie się tak żyć by szanować innych,skoro chcecie żeby inni was szanowali. Pozdrawiam
+8

Guest

Cytuję Guest:
Taka bieda na wsi a festyny robia.
Za swoje czy z podatkow ludzi?
Nie zapomnielismy blokowania naszego miasta.
W zniwa bedzie blokada odwetowa przeciwko zachlannosci rolnikow.


W twoim przypadku to będzie blokada mózgu.
+20

Guest

Cytuję Guest:
Taka bieda na wsi a festyny robia.
Za swoje czy z podatkow ludzi?
Nie zapomnielismy blokowania naszego miasta.
W zniwa bedzie blokada odwetowa przeciwko zachlannosci rolnikow.

Widać że z ciebie burak.. gdybyś przeczytał artykuł to byś wiedział z czego to jest zorganizowanie napewno nie z twoich pieniędzy.
-19

Guest

Taka bieda na wsi a festyny robia.
Za swoje czy z podatkow ludzi?
Nie zapomnielismy blokowania naszego miasta.
W zniwa bedzie blokada odwetowa przeciwko zachlannosci rolnikow.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież