Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 wtorek 25 czerwca 2024r.   imieniny: Albrecht, Lucja, Wilhelm

Reklama

Sodaspeed

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
WYRUSZ WRAZ Z NAMI W PODRÓŻ PEŁNĄ PRZYGÓD I ŚWIATEŁ

Noc bajek to wydarzenie znane już nie tylko w skali naszego województwa, ale również w całej Polsce. Każda edycja jest inna, każda ma inny temat przewodni, ale wszystkie łączy jedno: niesamowita podróż do przepięknego świata bajek, baśni, muzycznych przebojów znanych wszystkim najmłodszym uczestnikom, skąpana w fenomenalnej oprawie świetlnej.

Nie byłoby to tak wyjątkowe wydarzenie, gdyby nie magiczne miejsce - Ogród Dendrologiczny w Przelewicach. Tu, w otoczeniu ponad 2000 różnych gatunków drzew, krzewów i roślin zielnych, po raz siódmy przeniesiemy się w świat bajek, na moment wcielimy się w postać baśniowego bohatera, rozkoszując zmysły wyjątkową grą świateł i magii.

 

 

W podróży przez trzy niezależne sceny odkryjemy:

  1. Gwiezdną Łąkę za Pałacem obejmie we władanie Teatr Ocelot, organizator wyjątkowych widowisk, pokazów artystycznych w kraju i na świecie. Kuźnia akrobatycznych talentów. Innowacyjne widowiska Teatru OCELOT są efektownym i artystycznie wartościowym połączeniem dynamicznej akrobatyki, powietrznego baletu, muzyki i pantomimy. Unikalne układy sztuki ruchu Teatru Ocelot opracował Bogdan Zając, trzykrotny Mistrza Świata w Akrobatyce Sportowej, uznany artysta i solista Cirque du Soleil (Kanada,USA), lekarz medycyny sportowej, trener i konsultant akrobatyczny największych światowych produkcji Franco Dragone i Cirque du Solei.
  2. Nad Księżycowym Stawem, przy „ulicy czekoladowej”, po entuzjastycznym przyjęciu, ponownie zagości Teatr Pana O, który przy pomocy unikalnej oprawy UV „zabierze wszystkich do roztańczonej, rozśpiewanej i pełnej magii pracowni Pana Kleksa”.
  3. Asteroida B-612 w tą planetę zamieni się polana za Ogrodem Skalnym. Powstanie tam scena wypełniona śpiewem i animacjami. Monika Makowska-Wiącek - wokalistka Gorzowskiej Orkiestry Dętej, świeżo upieczona mama oraz autorka wyjątkowych warsztatów dla dzieci porwie Was poprzez śpiew, we wspólną podroż z Małym Księciem. Monika Makowska-Wiącek na przestrzeni lat stawała wielokrotnie na scenach miejskich oraz krajowych, reprezentując miasto Gorzów w konkursach oraz wydarzeniach kulturalnych. W plebiscycie Gazety Lubuskiej otrzymała tytuł Osobowości Roku w dziedzinie Kultura za znaczący wpływ na rozwój kultury w Gorzowie Wielkopolskim oraz za pracę w obszarach kulturalnych z dziećmi i młodzieżą.

Zapraszamy do wyjątkowego świata bajek już 15 czerwca.

Bilety w sprzedaży już od 40 zł, nie zwlekaj, ilość miejsc ograniczona!

 

Ogród Dendrologiczny w Przelewicach – nadesłane

 

 

 

 

W następną sobotę nasz Ogród Dendrologiczny zmieni się magiczną krainę bajek i baśni, pełną tańców, śpiewów oraz...

Opublikowany przez Ogród Dendrologiczny w Przelewicach Sobota, 8 czerwca 2024