Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 wtorek 25 czerwca 2024r.   imieniny: Albrecht, Lucja, Wilhelm

Reklama

Sodaspeed

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
KAPITAN AMERYKA Z WIZYTĄ W ECS

Kapitan Ameryka w towarzystwie Spidermana, odwiedzili dzieci uczestniczące w Nocy Bibliotek. Impreza, która trwała prawie do północy, odbyła się 08 czerwca w Europejskim Centrum Spotkań.

 

REKLAMA

 

W zabawie wzięła udział dwudziestka dzieci, które podzielono na cztery rywalizujące ze sobą grupy. Stworzone na czas Nocy Bibliotek drużyny to: „Superpingwin Ninja”, „Lechowie”, „Superchłopaki i dziewczyna” oraz „Kurczakowsko”. Nazwy oraz logo grupy, dzieci wymyślały same – to było bowiem jednym z zadań do wykonania.  Ponadto, uczestnicy zabawy musieli wykonać rysunek swojego ulubionego superbohatera, były konkurencje sportowe i szukanie kamieni mocy. Zwycięską drużyną okazała się grupa „Superpingwin Ninja”, jednak wszyscy otrzymali nagrody. To co spotkało się z największym entuzjazmem dzieci, to odwiedziny Ligi Superbohaterów. Kapitan Ameryka i Spiderman, przygotowali dla najmłodszych specjalny trening oraz uczyli supermocy. Każdy uczestnik szkolenia ukończył je z ocena celującą, co potwierdzały specjalne certyfikaty. Następnie wszyscy wykonali sobie pamiątkowe zdjęcia i udali się na pizzę oraz lody. Imprezę zorganizowała Biblioteka Publiczna w Barlinku.

 

Noc Bibliotek, odbyła się w ramach Programu Partnerstwo dla książki, zadanie pn.: „Komiks ma MOC!!! Od książki do filmu”, finansowanego z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego (Fundusze Promocji Kultury).

 

M.Szczerba - Przybylska

  

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież