Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 piątek 22 września 2023r.   imieniny: Joachim, Maurycy, Tomasz

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Nielegalne oprogramowanie
Policjanci zajmujący się przestępczością gospodarczą z komendy w Myśliborzu zabezpieczyli nielegalne, oprogramowania komputerowe w firmie usługowo - handlowej. Mundurowi uzyskali informację, że jedna z firm działająca na terenie powiatu myśliborskiego, użytkuje nielegalnie oprogramowanie komputerowe, które służy do projektowania elementów konstrukcyjnych.

W trakcie przeszukania firmy, kryminalni ujawnili dwa nielegalne zainstalowane oprogramowania komputerowe na jednej jednostce centralnej i zabezpieczyli jej twardy dysk. Nielegalnie skopiowane aplikacje to program CAD 8, i CAD 9. Programy te służą do projektowania schodów z elementów drewnianych i stalowych.

REKLAMA

Pełnomocnik firmy produkującej oprogramowanie złożył zawiadomienie o popełnionym przestępstwie oraz wycenił straty na łączną kwotę 130 tysięcy złotych. Za kradzież programu komputerowego w celu osiągnięcia korzyści majątkowych grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Agnieszka Strzelecka

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.