Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 piątek 12 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Euzebiusz, Feliks

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
KRYMINAŁKI

Przy sklepie Dino w Mostkowie, doszło do kradzieży rozbójniczej. Dwóch mężczyzn, próbowało okraść mieszkańca jednej z pobliskich miejscowości. Ten próbując odzyskać skradzione mienie, trzymał się klamki auta, którym sprawcy kradzieży odjeżdżali. W wyniku upadku, trafił do szpitala. Policjanci KP w Barlinku złodziei zatrzymali. Odzyskano część skradzionego mienia. Sprawa trafiła do Sądu.

 

REKLAMA

 

W Barlinku na ul. Chopina, policjanci zatrzymali do kontroli mężczyznę, kierującego samochodem osobowy. Okazało się, że w wydychanym powietrzu miał 3,2 promila alkoholu. W myśl nowy przepisów, zatrzymano mu m.in. samochód, na poczet przyszłych kar.

 

Jacek Słomka

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież