Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 piątek 12 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Euzebiusz, Feliks

Reklama

A A A
4.7142857142857 1 1 1 1 1 Ocena 4.71 (7)
SUKCES W MISTRZOSTWACH POLSKI PLT

W dniach 22-23 czerwca w Legnicy odbyły się Mistrzostwa Polski PLT, które przyciągnęły ponad 130 graczy z całej Polski. Zawodnicy rywalizowali w różnych kategoriach wiekowych i ligowych, prezentując wysoki poziom umiejętności i determinacji.

 

REKLAMA

 

Barlinek reprezentowali Przemysław Glapiak, Jarosław Wiśniewski oraz Damian Hyży. Dwaj pierwsi zawodnicy zaprezentowali się fenomenalnie, wygrywając wszystkie swoje mecze. Dzięki ich wytrwałości i doskonałej formie, Przemysław Glapiak zdobył złoty medal w kategorii 45+, natomiast Jarosław Wiśniewski triumfował w kategorii 2 ligi. Ich sukcesy są doskonałym przykładem zaangażowania i konsekwencji, która przynosi wymierne rezultaty. Gratulacje dla Przemysława Glapiaka i Jarosława Wiśniewskiego za wspaniałe osiągnięcie oraz dla Damiana Hyżego za godne reprezentowanie Barlinka na mistrzostwach. To wydarzenie na pewno zostanie zapamiętane w tegorocznym kalendarzu sportowym PLT, a sukcesy naszych zawodników będą inspiracją dla innych graczy.

 

Akademia Tenisa Barlinek - nadesłane

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież