Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 piątek 12 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Euzebiusz, Feliks

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
BOK ZAPRASZA NA LETNIE WIECZORY FILMOWE

Barlinecki Ośrodek Kultury, zaprasza na Letnie Wieczory Filmowe. W tym roku, odbędą się one w dwóch lokalizacjach – w Europejskim Centrum Spotkań oraz na Plaży Miejskiej. Wydarzenie startuje już w najbliższy piątek, 5 lipca.

 

REKLAMA

 

  • 5 lipca (piątek) wszystkie dzieci zapraszamy już od godz. 16.00 do Europejskiego Centrum Spotkań. Tam czekać na Was będą dwie godziny animacji, w tym nauka pierwszej pomocy ze strażakami z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mostkowie. O godz. 18.00 wyświetlimy bajkę „Mavka i strażnicy lasu”.
  • 6 lipca (sobota) to czas dla widzów dorosłych. Tego dnia o godz. 21.30 zapraszamy na komedię „Horror story”.  Projekcja odbędzie się na Plaży Miejskiej.
  • 26 lipca (piątek) w ECS od godz. 16.00 odbędą się animacje dla dzieci, a o godz. 18.00 bajka „Mia i ja”.
  • 27 lipca (sobota) o godz. 21.30 na Plaży Miejskiej coś dla osób o mocnych nerwach, czyli horror „Piła X”.
  • 2 sierpnia (piątek) to ostatni dzień z Letnimi Wieczorami Filmowymi dla dzieci w te wakacje. Najmłodszych zapraszamy do Europejskiego Centrum Spotkań już od godz. 16.00. Czekać tam na Was będą zamki dmuchane oraz bajka „Inspektor Pająk”.
  • 3 sierpnia (sobota) zapraszamy już o 21.00 na Plażę Miejską, gdzie wyświetlimy film „Niepokalana”.

Przypomnijmy, że wszystkie animacje i filmy są bezpłatne. Dodatkowo, częstować będziemy popcornem. W tym roku wspierają nas: Gmina Barlinek, GBS Bank oraz E-cho Choszczno.

Serdecznie zapraszamy.

 

BOK – nadesłane

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież