Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 piątek 12 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Euzebiusz, Feliks

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
USZKODZONE LAMPY BĘDĄ NAPRAWIONE

Kilka dni temu, otrzymaliśmy list od jednego z naszych Czytelników. Jest on zaniepokojony faktem, iż nikt nie zainteresował się brakiem osłon na lampach oświetleniowych w parku koło cmentarza komunalnego w Barlinku.

 

REKLAMA

 

"W dniu wczorajszym przesłałem na adres mailowy UM zapytanie odnośnie zdewastowanych lamp ulicznych w parku obok cmentarza. Chodzi o niebezpieczeństwo śmiertelnego porażenia. Tym bardziej, że te okolice są schadzkami młodzieży. Nie otrzymałem odpowiedzi. Jestem akurat monterem w spółce energetycznej, stąd bezpieczeństwo takich obiektów jest dla mnie priorytetem.  Być może szanowna redakcja zdąży wpłynąć na stosowne instytucje, zanim będzie za późno.  Rozumiem, że Urząd Miasta nie jest odpowiednim adresatem, ale gdybym to ja był odpowiedzialny za korespondencję, to przekierował bym ją niezwłocznie do stosownej instytucji a tu nie ma nawet odpowiedzi..."

 

Zwróciliśmy się więc z zapytaniem do barlineckiego Ratusza. Poniżej odpowiedź jaką otrzymaliśmy:

Gmina Barlinek informuje, że w związku z otrzymanym mailowym zgłoszeniem dotyczącym brakującej osłony wnęki kablowej bezzwłocznie zostały podjęte działania w celu zabezpieczenia uszkodzonej lampy. W dniu 03.07.2024 roku po otrzymaniu maila przez pracownika odpowiedzialnego za oświetlenie drogowe przeprowadzona została wizja w terenie celem zlokalizowania lampy i oceny uszkodzeń. Następnie pracownik skontaktował się z firmą zajmującą się naprawą infrastruktury oświetleniowej oraz zlecił natychmiastowe interwencyjne zabezpieczenie lampy do czasu właściwej naprawy. Aktualnie Gmina Barlinek oczekuje na wycenę naprawy lampy, w tym innych stwierdzonych usterek na terenie parku. Po otrzymaniu wyceny sporządzone zostanie zlecenie obejmujące właściwą ich naprawę.”

 

M.Szczerba – Przybylska

Foto: Czytelnik 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież