Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

SEWD Centrum Drewna

 SEWD Centrum Drewna


 wtorek 20 sierpnia 2024r.   imieniny: Bernard, Jan, Sabin, Samuel

Zakład pogrzebowy J.A.R.

C.K. AUTO SERWIS

A A A
2.3333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 2.33 (3)
ZABRAŁEŚ MOJE MIEJSCE - ZABIERZ MOJE KALECTWO

Otrzymaliśmy dziś wiadomość od jednej z naszych Czytelniczek. Jak pisze do nas Magdalena „Mam kartę parkingową niepełnosprawności do parkowania, a ktoś staje bez karty na kopercie. Gdzie mogę to nagłośnić oraz zgłośnić?”.

 

REKLAMA

E-CHO Sp. z o.o.

 

Gomex Gometal Krzysztof Goryński

Na szczęście, takich sygnałów mamy od Was niewiele, więc nie jest to raczej niechlubną praktyką w naszym mieście. Nie mniej jednak, takie sytuację się zdarzają, czego przykładem jest dzisiejsza wiadomość od Magdaleny. Parkowanie na kopercie jest dozwolone dla osób niepełnosprawnych, ale także dla tych kierowców, które przewożą inwalidów. Zarówno w pierwszym jak i w drugim przypadku, wymagana jest specjalna karta parkingowa wydana na nazwisko osoby niepełnosprawnej.

Nieuprawnione parkowanie jest wykroczeniem, za co grozi kilkuset złotowy mandat oraz punkty karne. Jednak chyba ważniejsza w tym przypadku jest chwila refleksji. Czy aby na pewno zdrowy kierowca, chciałby być na miejscu kogoś dotkniętego niepełnosprawnością? Drodzy kierowcy, szanujmy się nawzajem!

 

M.Szczerba – Przybylska

Foto: Czytelniczka

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież