pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 5 sierpnia 2021r.   imieniny: Emil, Karolin, Maria

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Dzień Kobiet w Mostkowie

7 marca w Mostkowie z małym wyprzedzeniem obchodzono uroczystość dnia kobiet. Na spotkaniu, którego gospodarzem był sołtys Roman Wilk pojawiło się liczne grono Mostkowianek. Świetnie wystąpił Zespół Śpiewaczy „Sonata” z Mostkowa prezentujący z zaangażowaniem repertuar zróżnicowany i pełen dynamiki.

 

Zaproszony na uroczystość starosta Andrzej Potyra w swoim przemówieniu przypomniał historię trudnej walki kobiet o ich obywatelskie prawa. Tego dnia nie zabrakło Radnej Rady Powiatu w Myśliborzu Marianny Grabowskiej, Przewodniczącego Rady Miejskiej w Barlinku Dariusza Zielińskiego i Burmistrza Miasta i Gminy Barlinek Zygmunta Siarkiewicza; obecność gości uradowała mieszkańców.

REKLAMA

Sołtys nie tylko witał Panie w progach stołówki Szkoły Podstawowej w Mostkowie, ale także wręczył każdej z Nich symboliczną słodkość, natomiast przybyli goście wręczyli kwiaty.

Spotkanie odbyło się w sympatycznej atmosferze.

Wojtek Adamiok

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/mostkowo/] title:=[Foto: Wojciech Adamiok] cols:=[4]}
Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.