Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Dzień Kobiet w Mostkowie

7 marca w Mostkowie z małym wyprzedzeniem obchodzono uroczystość dnia kobiet. Na spotkaniu, którego gospodarzem był sołtys Roman Wilk pojawiło się liczne grono Mostkowianek. Świetnie wystąpił Zespół Śpiewaczy „Sonata” z Mostkowa prezentujący z zaangażowaniem repertuar zróżnicowany i pełen dynamiki.

 

Zaproszony na uroczystość starosta Andrzej Potyra w swoim przemówieniu przypomniał historię trudnej walki kobiet o ich obywatelskie prawa. Tego dnia nie zabrakło Radnej Rady Powiatu w Myśliborzu Marianny Grabowskiej, Przewodniczącego Rady Miejskiej w Barlinku Dariusza Zielińskiego i Burmistrza Miasta i Gminy Barlinek Zygmunta Siarkiewicza; obecność gości uradowała mieszkańców.

REKLAMA

Sołtys nie tylko witał Panie w progach stołówki Szkoły Podstawowej w Mostkowie, ale także wręczył każdej z Nich symboliczną słodkość, natomiast przybyli goście wręczyli kwiaty.

Spotkanie odbyło się w sympatycznej atmosferze.

Wojtek Adamiok

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/mostkowo/] title:=[Foto: Wojciech Adamiok] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.