BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 7 lutego 2023r.   imieniny: Romuald, Ryszard, Sulisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Drogerie JAWA

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
BMW w przystanek
Nadmierna prędkość i alkohol, były przyczyną wypadku, do jakiego doszło na drodze z Barlinka do Lipian. W miejscowości Wiewiórki, kierujący samochodem bmw nie opanował pojazdu i zatrzymał się po przeciwnej stronie drogi, na przystanku PKS.

Zanim samochód zatrzymał się na wspomnianym przystanku, kilkakrotnie koziołkował. Z jego wnętrza wysypały się przewożone rzeczy. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, kierowca bmw znajdował się najprawdopodobniej pod wpływem alkoholu.

REKLAMA

Patrząc na drogę, jaką przebyło bmw, należy się cieszyć, że żaden inny samochód nie jechał z naprzeciwka. Dobrze też, że na przystanku nikt w tym momencie nie oczekiwał na autobus. Rannych w wypadku, kierowcę i pasażera, zabrało do szpitala pogotowie ratunkowe. Miejsce wypadku zabezpieczali strażacy. Dokładny przebieg zdarzenia wyjaśnia policja.

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/przystanek/] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.