BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 6 października 2022r.   imieniny: Artur, Artus, Bronisław

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Śpiewały Przedszkolaki
Już po raz 11. zorganizowano Festiwal Piosenki Przedszkolnej „Śpiewaj razem z nami”. Na scenie Barlineckiego Ośrodka Kultury, wystąpiło kilkunastu młodych wykonawców, z wszystkich przedszkoli działających na terenie gminy.

Ich występy oceniało profesjonalne jury. Jego przewodniczącym był Jerzy Kalista. Artyści oceniani byli w dwóch kategoriach, soliści i zespoły. Najlepszy wykonawca zakwalifikował się do Powiatowego Przeglądu Piosenki, który odbędzie się 21. marca br. w Panoramie. Został nim Mateusz Ludkowski.

REKLAMA

Otuchy młodym wykonawcom dodawały prowadzące festiwal Katarzyna Stanisławska i Magdalena Zynda – Lis. One także zagrzewały licznie zebraną publiczność, do wspólnej zabawy. Ta pokazała, że nawet poza sceną, można się świetnie bawić. Organizatorem imprezy było Przedszkole Miejskie nr 2 „Pod Topolą”.

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/przedszkolaki2/] title:=[Foto: Jacek Słomka] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.