BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 25 września 2022r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Wkurzająca kupkologia
Bezmyślność niektórych jest na prawdę ogromna. Przytaczając słowa pewnego filmowego doktora "Gdyby głupota unosiła się do góry to niektórzy ludzie fruwali by jak gołębice”. Już drugi dzień leżą na jezdni głównej ulicy Barlinka kupki pozgarnianego piasku.

Zajmują po każdej stronie ulicy od 40 do miejscami prawie 100 centymetrów pasa ruchu. Jak bezpiecznie mają jeździć taką drogą pojazdy? Jak bez utraty lusterek mają minąć się na niej ciężarówki?

REKLAMA

Aby nie dopuścić do wypadku wielu kierowców jest zmuszonych najechać na kupy zgarniętego piasku powodując niebezpieczną sytuację zarówno dla swego pojazdu, jak i innych. Nie prościej byłoby od razu zgarnięty piasek zebrać i wywieźć?

Nasuwa się też pytanie: czy jest sens zatrudniać zewnętrzną firmę, która tylko utrudnia życie Barlinianom? Może warto zlecić te prace barlineckiemu PGK – krążąca po mieście zamiatarka już pewnie dawno zebrałaby piasek bez utrudnień dla ruchu.

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/kupki/] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.