BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 6 października 2022r.   imieniny: Artur, Artus, Bronisław

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Mają nową świetlicę
Od piątku, 20. marca, mieszkańcy Krzynki mają nową świetlicę. W uroczystym oddaniu jej do użytkowania udział wzięły władze miasta z burmistrzem Zygmuntem Siarkiewiczem na czele. Byli radni Rady Miejskiej z przewodniczącym Dariuszem Zielińskim.

Krzynkę swoją obecnością zaszczycił starosta Andrzej Potyra. Był ksiądz dziekan kanonik Bronisław Lose, który pobłogosławił nowe pomieszczenia. Byli budowniczowie świetlicy i osoby najważniejsze, młodsi i starsi mieszkańcy wioski.

REKLAMA

Całą uroczystość prowadziła, dumna z nowego nabytku, sołtys Krzynki Joanna Subocz. Jak to bywa podczas oddawania do użytku czegoś nowego, nie mogło zabraknąć szampana, specjalnie upieczonego na tę uroczystość torta i życzeń, składanych na ręce pani sołtys. Były prezenty, które swoje miejsce znalazły w nowej świetlicy.

Dla tych, którzy nie mogli być na otwarciu, pokazujemy kilka zdjęć nowego obiektu w środku. Już bez gości i mieszkańców wioski. Tak to wszystko wygląda.

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/krzynka/2/] title:=[Foto: Jacek Słomka] cols:=[4]}

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/krzynka/] title:=[Foto: Jacek Słomka] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.