Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 sobota 20 kwietnia 2024r.   imieniny: Agnieszka, Czesław, Czech

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Targi ITB Berlin 2009

Jak co roku podczas jednego dnia na targach ITB Berlin- stoisko zachodniopomorskie gości Królową Puszczy Barlineckiej. Już we wcześniejsze dni zapraszano gości na spotkanie z Królową. Urocza Królowa wzbudziła wielkie zainteresowanie.

 

Wielu gości fotografowało się u jej boku, niektórzy nawet wracali do stoiska Barlinka by pokazać Jej Wysokość innym znajomym. Opiekunka Królowej Pani Wiesława Skierska stwierdziła, że na wielu stoiskach, szczególnie tych orientalnych, obsługa najchętniej zabrała by naszą Barliniankę do swojego kraju na stałe.

A oto wrażenia Królowej Puszczy Barlineckiej Magdaleny Adamiok. „Cieszę się, że miałam zaszczyt reprezentować Barlinek na Targach Turystycznych w Berlinie. Było to dla mnie nowe doświadczenie, przeogromne kilkupoziomowe hale a w nich pięknie prezentujące się państwa. Było, co podziwiać, w jednym miejscu mogłam zobaczyć ludzi z całego świata.

REKLAMA

Najwięcej wrażeń wyniosłam z prezentacji krajów Afrykańskich i Azjatyckich gdzie zostałam bardzo mile przyjęta i zaproszona do gry na afrykańskich bębnach. Każdy przedstawiał się z jak najlepszej strony. Były pokazy pieśni, strojów narodowych. Każde stanowisko starało się wyróżnić czymś szczególnym.

Wśród Polski nie zabrakło naszego Barlinka, który miał stanowisko równie duże jak Kraków, Warszawa czy też Poznań. Obcokrajowcy wykazali spore zainteresowanie naszym miastem i jego ofertą turystyczną. Osobiście uważam, ze każdy, chociaż raz w życiu powinien być na targach turystycznych w Berlinie. Wrażenia są niezapomniane.”

 {jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/krolowa_berlin/] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież