BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 6 października 2022r.   imieniny: Artur, Artus, Bronisław

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Prace na skwerze Piłsudskiego
Po każdej państwowej uroczystości, przy pomniku Józefa Piłsudskiego, słychać było narzekania. Narzekano m.in. na ciasnotę właśnie przy samym pomniku. Na zakrywające go krzewy i drzewa. Na zbyt mało miejsca dla osób biorących udział w uroczystościach i dla widzów.

Za kilka dni powinno już być lepiej. W tym reprezentacyjnym miejscu miasta, trwają właśnie prace. Usunięto niektóre drzewa i krzewy. Posadzono nowe. Powiększany jest także, sam plac przed pomnikiem. Narzekania powinny się, więc za jakiś czas zakończyć.
js

REKLAMA
 {jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/skwer/] title:=[Foto: Jacek Słomka] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.