BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 25 września 2022r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Nową drogę już widać
Prace rozpoczęto w dniu, kiedy ministrem transportu jest Jerzy Polaczek, wojewodą zachodniopomorskim Robert Krupowicz, wojewodą lubuskim Wojciech Perczak, generalnym dyrektorem Dróg Krajowych i Autostrad Zbigniew Kotlarek, napisano m.in. w akcie erekcyjnym.

Realizacja przedsięwzięcia poprawi komfort jazdy i bezpieczeństwo użytkowników dróg. Nowa droga spełniać będzie wszystkie obecne, techniczne standardy europejskich dróg ekspresowych. Umożliwi rozwój gospodarczy regionów, przez które będzie przebiegać. Zakończenie budowy i przekazanie drogi do eksploatacji nastąpi w listopadzie 2009 roku. Podkreślano to podczas uroczystości symbolicznego wbicia łopat w miejscu, gdzie rozpoczęła się budowa drogi S-3.

REKLAMA

Tak było w październiku 2007 roku. Samą budowę podzielono na trzy odcinki. Jadąc do Myśliborza, mijamy budowany odcinek Pyrzyce – Myślibórz. Cała trasa przebiegać będzie od zespołu portów morskich Świnoujście-Szczecin na północy, wzdłuż zachodniej granicy kraju, przez ośrodki miejskie Gorzowa Wlkp. i Zielonej Góry, Zagłębie Miedziowe (Głogów, Polkowice, Lubin, Legnica) do południowej granicy z Republiką Czeską. Za pośrednictwem linii promowych, obsługiwanych przez Terminal Promowy w Świnoujściu, zapewni najkrótsze bezpośrednie połączenie południowej Skanii, z północnymi Czechami oraz portami basenu Morza Śródziemnego.
js, wikipedia

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/autostrada/] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.