BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 25 września 2022r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
"Wnuczek" wyłudził pieniądze
Kilka dni temu starsza mieszkanka Barlinka straciła 16 tys. złotych. Wyłudzone zostały one na tzw. wnuczka. Do kobiety zadzwonił mężczyzna. W rozmowie telefonicznej przedstawił się jako wnuczek poszkodowanej.

Podczas rozmowy zorientował się, ile kobieta ma pieniędzy. Poprosił ja o pożyczkę. Jednak, jak zaznaczył, przyjdzie po nie ktoś inny, bo on akurat załatwia interes życia. Starsza pani, w dobroci serca, pieniądze dała.

REKLAMA

Dopiero po czasie zorientowała się, że padła ofiarą oszusta. Policja apeluje. W razie jakichkolwiek wątpliwości w tego typu sprawie, można zadzwonić do komisariatu i podzielić się nimi. Policjanci postarają się je szybko rozwiązać. Tym bardziej, że przed świętami takich telefonów może być więcej. 
js

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.