Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Wybory królowej

Tradycyjnie podczas Dni Barlinka poznamy nową królową Puszczy Barlineckiej. Jednak zanim to nastąpi specjalnie wybrana kapituła spotkała się z pięcioma kandydatkami do tego zaszczytnego tytułu.

 

Znaleźli się w niej: Romana Kaszczyc, Elżbieta Chudzik, Brygida Liśkiewicz, Zenon Wróblewski, Marek Piechocki, Sławomir Koruc i Edward Skałecki. A w szranki wyborcze stanęły: Katarzyna Wyderska, Agnieszka Skowron, Michalina Drożdżyńska, Monika Kuzdak i Agata Gerbich.

REKLAMA

Dziewczyny odpowiadając na pytania jurorów, musiały wykazać się m.in. znajomością miasta i okolicy, zachęcić do jego odwiedzenia, pochwalić się znajomością języka obcego i zaprezentować to, co uważają, że robią najlepiej. Oficjalne wyniki, w czerwcu. Nowa królowa pozna je do końca tygodnia. Prezentacje i rozmowy odbyły się w Muzeum Regionalnym.
js

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/krolowa_wybory/] title:=[Foto: Jacek Słomka] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.