Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Moje Boisko - Orlik 2012
W dniu 11 maja 2009 r. w Starostwie Powiatowym w Myśliborzu podpisano porozumienie w sprawie dofinansowania przez Gminę Barlinek zadania należącego do Powiatu Myśliborskiego pt.: „Budowa zespołu ogólnodostępnych boisk sportowych w ramach Programu „Moje Boisko- Orlik 2012” przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Barlinku”.

Porozumienie zostało podpisane przez Starostę Myśliborskiego- Andrzeja Potyrę, Wicestarostę- Wojciecha Wojtkiewicza, Burmistrza Barlinka- Zygmunta Siarkiewicza. Na mocy podpisanego porozumienia Gmina Barlinek dofinansuje zadanie w kwocie 330.000zł, wkład własny Powiatu Myśliborskiego będzie stanowił wartość: 354.000zł. Na realizację tej inwestycji Powiat Myśliborski uzyskał dofinansowanie w kwocie: 333.000 zł ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki i 333.000 zł ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego.

REKLAMA

W wyniku realizacji inwestycji przy ZSP Nr 1 w Barlinku  powstanie: boisko do piłki nożnej o nawierzchni z trawy syntetycznej, o wymiarach: 30 m x 62 m, boisko wielofunkcyjne, przeznaczone do gry w piłkę siatkową i koszykową o nawierzchni poliuretanowej o wymiarach 19,1 m x 32,1 m, budynek sanitarno- szatniowy. Boiska będą oświetlone przez osiem punktów oświetleniowych. Zgodnie z założeniami programu będzie to kompleks ogólnodostępny, a korzystanie z niego będzie bezpłatne. Na obiekcie zostanie zatrudniony trener środowiskowy, który poprowadzi zajęcia sportowo- rekreacyjne oraz zapewni bezpieczeństwo osobom przebywającym na obiekcie.

Dzięki budowie boisk ze sztuczną nawierzchnią mieszkańcy Powiatu Myśliborskiego uzyskają dostęp do nowoczesnej infrastruktury sportowej. Należy nadmienić, że będzie to trzeci kompleks sportowy (po Dębnie i Myśliborzu) wybudowany przez Powiat Myśliborski w ramach Programu "Moje Boisko- Orlik 2012".

Kornelia Walas

Image

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.