BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 28 stycznia 2023r.   imieniny: Agnieszka, Piotr, Radomir

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Słodki Dzień Dziecka
Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Wychowankom Domu Dziecka "PROMYK" zwraca się z ogromną prośbą o oddanie głosu na Dom Dziecka, który bierze udział w akcji firmy Wawel i Fundacji Wawel z Rodziną "Słodki Dzień Dziecka". Dzięki akcji nasi podopieczni mogą wygrać wakacje w górach.

 

Jednak ich wyjazd zależy od liczby oddanych głosów.

W ramach kolejnej już edycji akcji "Słodki Dzień Dziecka" do ponad 450 placówek opiekuńczo-wychowawczych w całej Polsce trafi aż sześć ton słodyczy, a po 5 wychowanków z trzech domów dziecka, na które wpłynie największa liczba głosów pojedzie na pełne niezapomnianych przygód wakacje.

Więcej na: wawel.com.pl

REKLAMA

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.