BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 28 stycznia 2023r.   imieniny: Agnieszka, Piotr, Radomir

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Barlinek-Krzynka
Wczoraj ok. godz. 12.30 na drodze Barlinek-Krzynka doszło do wypadku. Kierująca straciła panowanie nad pojazdem, samochód zjechał na pobocze i dachował. Poszkodowaną przewieziono do szpitala. Przyczynę wypadku wyjaśnia policja.

 

Tego samego dnia na ulicy Gorzowskiej kierowca volkswagena golfa potrącił dwie dwunastolatki na przejściu dla pieszych. Jedna z dziewczyn ma złamaną kość krzyżową kręgosłupa, druga z niegroźnymi obtarciami ciała została odwieziona do szpitala.

REKLAMA

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/krzynka2/] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.