Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 3 marca 2024r.   imieniny: Hieronim, Maryna, Wierzchosława

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Wymarzony plac zabaw

Lions Club Barlinek podjął się inicjatywy zbiórki funduszy na budowę INTEGRACYJNEGO PLACU ZABAW DLA DZIECI. Jest takie miejsce w naszym mieście! Gdzie? Oczywiście, przy ulicy Strzeleckiej. Tam obecnie mamy i babcie przyprowadzają maluchy. Po co? By tam się pobawiły. Czy jednak jest to WYMARZONY PLAC ZABAW?

 

Chcemy, aby właśnie tam powstał piękny plac zabaw, na którym mogłyby się bawić wszystkie dzieci. W naszym mieście są dzieci, których życie nie jest wcale łatwe. Musimy dla nich przystosować wiele miejsc, by mogły normalnie funkcjonować, by mogły jak ich rówieśnicy - bawić się bez przeszkód. Stąd pomysł na INTEGRACYJNY PLAC ZABAW - tak było dwa lata temu kiedy rozpoczynaliśmy.

To bardzo kosztowne przedsięwzięcie. Jednak w Barlinku nie brakuje ludzi, którzy mają wielkie, otwarte serca na potrzeby innych. Zebraliśmy około 30 tys. złotych co z funduszami przeznaczonymi przez gminę pozwoliło na zakup urządzeń o wartości 47 887 złotych.

REKLAMA

A dzisiaj  na placu przy ulicy Strzeleckiej coś się dzieje! Od piątku trwały prace montażowe urządzeń zabawowych, a od poniedziałku będą prowadzone prace przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej polegające na ogrodzeniu tego placu, wyrównaniu terenu i montażu ławek.

Niech jedno skromne słowo: DZIĘKUJĘ! wypowiedziane w imieniu członków LC Barlinek będzie strumieniem innych niewypowiedzianych podziękowań. Bo jak można określić inaczej dar serca?  

LIONS CLUB BARLINEK zaprasza na otwarcie INTEGRACYJNEGO PLACU ZABAW w dniu 01 czerwca o godzinie 11.00. Zapewniamy dobrą zabawę i wiele atrakcji.

PS.
Może komuś przyda się sprzęt zdemontowany z placu zabaw?

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież