BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 28 stycznia 2023r.   imieniny: Agnieszka, Piotr, Radomir

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Stracił palce
W budynku w jednej z wiosek doszło do wybuchu. Jeden z będących tam mężczyzn stracił trzy palce. Wcześniej pili alkohol. - Barlineccy policjanci dostali sygnał, że w jednym z gospodarstw domowych, wybuchła bomba - informuje Agnieszka Strzemecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu.

- Policjanci przeszukali cały budynek należący do Piotra K., który zbiera złom. Znaleziono m.in. lont wojskowy i resztki zapalnika elektrycznego.

Okazało się, że dzień wcześniej Piotr K., pił alkohol z Aleksandrem T. Ten drugi, w pewnym momencie, najprawdopodobniej podłączył do kontaktu lont.

REKLAMA

- Efektem tego były urwane palce. Mimo tego zdarzenia, mężczyźni nie powiadomili policji. Posprzątali pomieszczenia i udali się do lekarza. Obaj nie wiedzą, skąd w mieszkaniu znalazły się resztki lontu i elektrycznego zapalnika. Warto dodać, że Piotr K., był w przeszłości saperem.

[Źródło: gs24.pl - tytuł oryginalny: "Dramat w gminie Barlinek. Kolega sapera stracił palce"]

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.