niedziela 3 grudnia 2023r.   imieniny: Franciszek, Kasjan, Ksawery

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Z Policją za pan brat!
Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Barlinku w bieżącym roku szkolnym kolejny już raz bierze udział w ogólnopolskiej kampanii "Szkoła bez przemocy". W ramach tej akcji w naszej szkole odbyło się szereg imprez i happeningów organizowanych zarówno przez nauczycieli jak i uczniów dla całej społeczności szkolnej.

W dniu 20.05.2009r. nauczyciel naszej szkoły Pan Czarek Michalak zorganizował dla uczniów spotkanie z Policją! Spotkanie to miało zupełnie odmienny charakter od tych, do których przywykliśmy. Nie było wykładu i pouczania, a nasz dzielnicowy sierżant Grzegorz Nowicki przybliżył uczniom trud pracy Policjanta. Pozwolił zasiąść w radiowozie, chętni zostali zakuci w kajdanki. Uczniom się podobało - widzieliśmy to po ich twarzach, jedni wcielali się w role przestępców, inni woleli być policjantami.

Dziękujemy bardzo sierżantowi Grzegorzowi Nowickiemu za udział w spotkaniu, za zaangażowanie i życzliwość okazywaną naszym uczniom.

REKLAMA

Dyrekcja Publicznego Gimnazjum składa także serdeczne podziękowania Komendantowi Policji w Barlinku Panu Sławomirowi Korucowi za umożliwienie przeprowadzenia imprezy. Jesteśmy przekonani, że taka forma spotkań sprawia, że Policja młodym ludziom jawi się w bardziej przyjaznych barwach.

Katarzyna Maksymiuk

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/policja2/] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież