BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 2 lutego 2023r.   imieniny: Joanna, Korneliusz, Maria

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Chwila nieuwagi
Do niegroźnej kolizji doszło dzisiaj, 22. maja około godz. 14 na skrzyżowaniu ulic Niepodległości i Armii Krajowej. Wyjeżdżający z ul. Armii Krajowej renault, został uszkodzony przez samochód ciężarowy.

Dokładny przebieg tego zdarzenia wyjaśni policja. Chwila nieuwagi któregoś z kierowców sprawiła, że momentalnie zakorkowana została główna ulica miasta. Przejazd nią, i wyjazd z bocznych uliczek, po rak kolejny pokazał, jak pilną potrzebą staje się wybudowanie trasy średnicowej, która pozwoli ominąć centrum miasta.

REKLAMA

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/chwila/] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.