Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 środa 17 lipca 2024r.   imieniny: Aleksander, Andrzej, Bogdan

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Dzień Matki
- Bardzo kocham moją mamę i wiem, że ona najbardziej kocha mnie - mówi czteroletni Mateusz. - Mam jeszcze dwie siostry, ale one są już duże, mają swoich mężów i oni je teraz kochają. A mama kocha tylko mnie. Ja mojej mamie narysuję piękną laurkę, na niej będzie ona w koronie, bo to królewna, i ja będę obok niej, jak królewicz. I jeszcze pójdę na łąkę i nazrywam jej duży bukiet kwiatów!

Niech te szczere dziecięce słowa będą dla wszystkich MAM najpiękniejszą laurką.

Bez wątpienia Dzień Matki to dla każdego z nas ważna data. Bez względu na to, ile mamy lat, ile zarabiamy, jakie mamy plany i marzenia - wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że to, kim jesteśmy, zawdzięczamy naszym rodzicom, a w szczególności matkom. Dlatego pamiętajmy, aby w tym dniu poświęcić mamie jak najwięcej czasu - przecież szczerej rozmowy nie zastąpią nawet najbardziej kosztowne prezenty.

REKLAMA

Kochanym MAMOM z okazji ICH święta składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia i pociechy z dzieci i wnuków.

Redakcja Barlinek24

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/kwiaty/] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież