BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 2 lutego 2023r.   imieniny: Joanna, Korneliusz, Maria

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Polo i Tir w rowie
Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło na trasie z Barlinka do Gorzowa. Jadąca z Gorzowa kobieta zjechała swoim samochodem na lewą stronę drogi, uderzyła w drzewo, lądując do góry kołami w rowie.

 

Kierującą do szpitala zabrała karetka pogotowia. Być może powodem takiego finału jazdy była nadmierna prędkość. To już ustali policja. Na tej samej drodze tylko kilkaset metrów dalej samochód ciężarowy także zakończył jazdę w rowie. Być może koła TIR-a „załapały” pobocze.

REKLAMA

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/tir2/] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.