BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 28 stycznia 2023r.   imieniny: Agnieszka, Piotr, Radomir

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Polo market
Od dziś - 30.05.2009 roku - mamy w Barlinku sklep sieci handlowej "Polomarket". Około godziny 9.00 nastąpiło uroczyste otwarcie nowowybudowanej placówki. Pierwszych 100 klientów otrzymało szampan od firmy, przy wejściu bezpłatnie serwowano pyszny tort, a na zewnątrz można było również bezpłatnie skosztować potraw z grilla.

 

Klientów robiących zakupy premiowano talonami pieniężnymi na kolejne zakupy w sklepie lub udziałem w losowaniu nagród rzeczowych. Dla dzieci przewidziano konkurs rysunkowy oraz zabawę z bajkowymi postaciami.

Jak nowy sklep przyjmą klienci, czy wystarczy podziemnych miejsc parkingowych i na ile zwiększy się ruch w jego okolicach przekonamy się za kilka dni lub tygodni. Czy supermarket, którego właścicielami w 100% są udziałowcy polscy będzie popularny w naszym mieście. W dniu dzisiejszym sklep jest oblegany (co widać na zdjęciach), więc będzie to ważny egzamin dla personelu. Sam obiekt prezentuje się bardzo dobrze, zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz. Duża w tym zasługa projektantów, Gminy, która stawiała warunki i uczestniczyła w uzgodnieniach projektowych oraz barlineckiego wykonawcy – firmy „Budowlanka Sp. z o.o.”.

REKLAMA

Oblicze handlu zmienia się i powstawanie dużych centrów handlowych jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku. Efektem ma być wzrost konkurencyjności z korzyścią dla klientów. Barlinek czeka jeszcze na dużą inwestycję handlową na Górnym Tarasie, ale to jeszcze dalekie plany.

Oficjalny komunikat prasowy o otwarciu POLOmarket w Barlinku (pdf)

Zobacz także: Pożegnanie ze STOLICĄ

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/polomarket/] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.