Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 środa 17 lipca 2024r.   imieniny: Aleksander, Andrzej, Bogdan

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
FEELING
III Gala Taneczna zespołu FEELING już za nami, jednak to, co widzieli Państwo na barlineckiej scenie to był efekt pracy jaką sztab ludzi włożył w jego przygotowanie. Było bardzo dużo pracy, dużo nerwów, dziesiątki wypalonych płyt, przerabianie nagrań, układanie choreografii i zmienianie jej w trakcie, kostiumy, światła..., po prostu wszystko.

Jedna osoba nie podołałaby tak wielu zadaniom. Tych osób było wiele, każda dołożyła swój indywidualny kamyk do wspólnie tworzonego przedstawienia, jakie zobaczyliście. Ze sceny dziękowałem już osobom, które przyczyniły się do naszych sukcesów, do przygotowania gali i realizacji. Wszystkim jeszcze raz serdecznie dziękuję. Wymieniałem sponsorów, ludzi dobrej woli, Panie które uszyły fantastyczne stroje, realizatorów, zespoły które do nas zawitały, ale z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować moim TANCERZOM.

REKLAMA

Dziękuję Wam baaaaaaardzo za serce, jakie włożyliście na scenie, za tą radość, za to, jacy jesteście. Bywają chwile lepsze i gorsze jednak my potrafimy sobie poradzić z każdym problemem. Zawsze jestem z Was dumny czy to jest mniejszy koncert czy większy, lecz teraz pokazaliście naprawdę wielką klasę. Cieszę się, że mam takich tancerzy - fantastycznych pasjonatów i wielkich ludzi. Zmieniliście moje życie o 180 stopni, i nie wiem czy potrafiłbym wyobrazić sobie życie bez Was. Raz już próbowałem jednak mi nie wyszło. Działacie jak magnes i myślę, że w dobrym kierunku. 

Image

Nie było by tego wszystkiego gdyby nie Wasi rodzice. Wam także szanowni Państwo dziękuję za wkład, jaki włożyliście w istnieje Feelingu - naszej drugiej rodziny. To Wy nas wspieracie, jesteście z nami i można na Was polegać.

Z wyrazami szacunku wdzięczny za wszystko TRENER
Kamil Fabich

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież