BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 28 stycznia 2023r.   imieniny: Agnieszka, Piotr, Radomir

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Lege Artis Sound
Czas: 1 maja godzina 20.00, Miejsce: Panorama, Kto: Purple Haze, Lumen, Funuman Nexes i Positive Selekta aka - Pumex. Co: reggae, dancehall’u, hip hop’u, funky, itp. O czym piszę?

 

Oczywiście, o drugim wydaniu Lege Artis Sound …
Zresztą, jeśli byłeś - to doskonale wiesz….
Jeśli nie - żałuj.

Podobnie jak poprzednia impreza i ta zgromadziła koneserów „bujających dźwięków” i nowych doznań muzycznych. Pozytywnie zaskoczyła mnie ilość osób, jaka zjawiła się na imprezie. Wydawać by się mogło- mały parkiet- rozciągnął się do niewyobrażalnych rozmiarów, co sprawiło, że każdy miał swój „kawałek podłogi”.

REKLAMA

Cóż tu dużo pisać, pewne emocje ciężko jest wyrazić słowami, a ja jak zawsze daleka jestem od obiektywizmu, dlatego już dzisiaj zapraszam na kolejne wydanie Lege.

Ponownie dziękuję pracownikom Panoramy, oraz wszystkim ty, którzy pomogli przy organizacji.
P.S. A jeśli i Ty chciałbyś zaprezentować swoje umiejętności dj’ skie, beatbox’owe ( lub jeszcze inne) podczas Lege Artis Sound- Zapraszamy.

Joanna Michałek

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/lege3/] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.