BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 28 stycznia 2023r.   imieniny: Agnieszka, Piotr, Radomir

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Planowa wycinka drzew
"- Chciałbym się dowiedzieć, dlaczego na "górze wisielców" przy ulicy Sportowa - Flukowskiego, trwa wycinka drzew? – pisze do nas internauta. - Wycięte zostało kilkadziesiąt drzew! O co chodzi?! Słyszałem, że podobno mają budować tam jakieś domki? - Czy to prawda?"

 

Jak się dowiedzieliśmy, na pewno domków nikt tam budować nie będzie. Trwa w tym miejscu planowa wycinka części drzew.

REKLAMA

Wszystko, zgodnie z uproszczonym planem zagospodarowania lasów komunalnych. Pracownicy gminy, razem z barlineckim Nadleśnictwem, wytypowali drzewa, które należy wyciąć. I to właśnie te drzewa są obecnie wycinane.

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/drzewa/] title:=[Foto: Jacek Słomka] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.