BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 2 lutego 2023r.   imieniny: Joanna, Korneliusz, Maria

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Prace przy ulicy Widok
Od wczesnej wiosny trwają szeroko zakrojone prace przy ulicy Widok. W pierwszym etapie została wymieniona rura wodna i położony kabel energetyczny do zasilania oświetlenia ulicznego. W kolejnym etapie firma realizująca zadanie ułożyła krawężniki drogowe oraz sukcesywnie wykonywała chodniki i wjazdy na posesje.

 

W międzyczasie zostały zamontowane lampy i uruchomione oświetlenie. Obecnie trwa najbardziej uciążliwy dla mieszkańców etap - zrywanie starej betonowej i asfaltowej nawierzchni, a w przyszłym tygodniu być może (jak pogoda pozwoli) rozpoczną się prace przy samej jezdni.

REKLAMA

Zrezygnowano tutaj z pierwotnie planowanej nawierzchni asfaltowej na rzecz polbruku. Według planu prace miały się zakończyc do końca czerwca 2009 roku, najprawdopodobniej jednak nastąpi niewielkie opóźnienie.

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/widok/] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.