BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 2 lutego 2023r.   imieniny: Joanna, Korneliusz, Maria

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Tylko w gumowcach
Wybierając się na cmentarz, szczególnie po opadach deszczu, trzeba zaopatrzyć się w buty gumowe. Niektórymi alejkami nie da się przejść „suchą nogą”. Rozjeżdżone przez samochody, firm kamieniarskich i firmy opróżniającej pojemniki na śmieci, skutecznie gromadzą na swojej powierzchni wodę i masy błota.

 

To ostatnie „ląduje” najczęściej na nagrobkach. Niektóre kałuże skutecznie uniemożliwiają dojście do grobów. Zdarzają się takie, które woda po prostu zalewa. Może administrator naszej nekropoli przejdzie się po niej i sprawdzi, co w tym temacie można zrobić.

REKLAMA

Być może kałuże uda się zlikwidować, poprzez nasypanie czegoś na ścieżki. Żwiru lub czegoś, co skutecznie wchłonie wodę. Bo fakt, że budowany jest nowy cmentarz, nie zwalnia nikogo o dbanie o ten przy ul. Gorzowskiej. Tym bardziej, że codziennie jest on odwiedzany przez wiele osób. Osób, które nie chcą tam chodzić w butach gumowych.

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/woda/] title:=[Foto: Jacek Słomka] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.