Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 4 marca 2024r.   imieniny: Arkadiusz, Kazimierz, Wacław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Festyn u św. Bonifacego
Od uroczystej Mszy Św. odpustowej rozpoczęły się obchody święta parafii pw. Św. Bonifacego w Barlinku, w której uczestniczyło wielu parafian i zaproszonych gości na czele z Burmistrzem Barlinka. Tuż po jej zakończeniu rozpoczęto Festyn Parafialno-Rodzinny na przykościelnym placu, a na jeziorze Chmielowym Rodzinne Zawody Wędkarskie.

 

Główne atrakcje festynu były przygotowane z myślą o najmłodszych, którzy niedawno mieli swoje święto. W miłym spędzeniu niedzielnego popołudnia nie przeszkodziła zmienna aura, choć chwilami rozkładały się parasole widzów śledzących występy na scenie. Festyn Rodzinny w Parafii Św. Bonifacego organizowany jest już kolejny raz i mamy nadzieję, że trwale wpisze się w kalendarz obchodów Dnia Dziecka.

REKLAMA

Gratulujemy wszystkim organizatorom i dziękujemy za przygotowanie imprezy, a artystom i sponsorom za wkład i udział w imprezie.

Foto: Jacek Słomka

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież