sobota 11 maja 2024r.   imieniny: Benedykt, Franciszek, Ignacy

Sodaspeed

0 1 1 1 1 1
Remis Pogoni Barlinek
Wydawałoby się, iż Pogoń Barlinek zdobędzie punkty bez żadnego wysiłku, niestety nie było tak łatwo. Już na początku pierwszej połowy ataki Sokoła wróżyły całkiem odwrotną sytuację. Ale nie trwało to zbyt długo, walka wyrównała się po dziesięciu minutach.

W szesnastej minucie Piotr Kaczyński zdobył pierwszą bramkę dla Sokoła Pyrzyce, nieco zniechęceni piłkarze Pogoni jednak w dwudziestej piątej minucie wyrównali wynik dzięki Kacprowi Stukonis. Można było się spodziewać, iż Sokół jak to bywa miał już swój początek czas na Pogoń Barlinek, bo niemal po sześciu minutach Maciej Malinowski zdobywa kolejnego gola dla Pogoni. Na trybunach słychać wrzawę z oklaskami głośniej niż przy bramce na rzecz Sokoła, ale to nie zniechęciło zawodników z Pyrzyc. Determinacja, jaką dało się zauważyć spowodowała, iż Tomasz Maćkowiak zdobywa dla gospodarzy kolejnego gola i w tym momencie wyrównuje wynik.

Pierwsza połowa podsycona nerwami u obu drużyn zakończyła się remisem 2:2, lecz to nie koniec, bo w drugiej połowie pada kolejny celny strzał Arkadiusza Piaseckiego z Pogoni. Na tyle efektowny strzał, bo pada niemal po pierwszej minucie drugiej połowy, wśród kibiców można było zauważyć lekką ironię wydaje się, że w stronę Sokoła.

Druga połowa nie tak efektowna jak pierwsza, ale z większym zdenerwowaniem u obu drużyn spowodowała jedynie dla kibiców dwa gole, pierwszy dzięki Arkadiuszowi z pogoni a drugi wyrównujący dla Sokoła zdobytego przez Rafała Jeziorskiego.

Wynikiem 3:3 kończy się mecz rozegrany 10 czerwca 2009 roku na stadionie Pyrzycach, obie drużyny wracają do siebie z punktami.

1:0 – 16' – Piotr Kaczyński (Sokół)
1:1 – 24' – Kacper Stukonis (Pogoń)
1:2 – 30' – Maciej Malinowski (Pogoń)
2:2 – 37' – Tomasz Maćkowiak (Sokół)
2:3 – 46' – Arkadiusz Piasecki (Pogoń)
3:3 – 83' – Rafał Jeziorski (Sokół)

Źródło: pyrzyce.biz foto: szpak

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/pogon9/] title:=[Foto: Szpak] cols:=[4]}