niedziela 3 grudnia 2023r.   imieniny: Franciszek, Kasjan, Ksawery

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Listy do Redakcji
Witam, jestem delikatnie mówiąc zbulwersowana stosunkiem do obowiązków i skutecznością niektórych służb UMiG. 07 czerwiec  2009 niedziela - eurowybory. Idąc oddać głos w Komisji Wyborczej przy ulicy Szosowej 2 (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych), naprzeciwko bramy wjazdowej na działki zauważam przejechanego młodego kotka, nie żyje.

Pada silny deszcz, od pani z komisji biorę worek foliowy i przez niego przenoszę kotka z szosy na pobocze.

08 czerwiec poniedziałek - rano dzwonię do UMiG, miła pani z centrali łączy mnie z Panem Edwardem Burakowskim, któremu dokładnie opisuje miejsce z jakiego zwierzę trzeba zabrać do utylizacji.

09 czerwiec wtorek - rano na ulicy Szosowej pracownikowi PGK, który nadzoruje ustawianie pojemników do sortowania dodatkowo przekazuje informację o przejechanym kocie.

10 czerwca środa - wracając z Myśliborza celowo nadrabiam żeby sprawdzić. Kot leży, świeci słońce, po zwłokach łażą muchy...

REKLAMA

11 czerwiec czwartek - zaczął się długi 4-dniowy weekend, czy dla wszystkich zasłużony? - a kot wciąż leży...

12 czerwiec piątek - kot nadal leży...

Kiedy powszechnie uważa się, że stosunek człowieka do zwierzęcia jest miarą jego cywilizacji, czy w naszym UMiG nie powinien problemami tymi zajmować się ktoś kto na to miano człowieka cywilizowanego zasługuje?

z poważaniem
imię i nazwisko do wiadomości redakcji

Image

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież