Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 sobota 13 kwietnia 2024r.   imieniny: Jan, Małgorzata, Przemysław

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Stoi sobie fontanna
Do naszej redakcji dotarł list. Internauta pisze w nim m.in. "Czy wiadomo wam coś na temat fontanny, na Rynku? Chodzi mi o ryby, które w niej pływają. Czy to nowy pomysł miasta, czy może wybryk jakiegoś dowcipnisia? Byłem z synem na spacerze i jak zwykle podeszliśmy do fontanny. Była nieczynna. Pływają w niej ryby i jest cała w glonach!”

 

Sprawdziliśmy. Rybki rzeczywiście pływają w niej w najlepsze. Glony też są. Ze swojej strony przypominamy tylko, że za kilka dni miasto świętuje. Do tego czasu ryby powinny wrócić do jeziora. Fontannę ktoś powinien wyczyścić.

REKLAMA

Foto: Jacek Słomka

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież