Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 2 marca 2024r.   imieniny: Paweł, Piotr, Radosław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Rowerowa wycieczka
Amatorów jazdy na rowerze jest w Barlinku wielu. Nawet gdy nie jesteś entuzjastą tej formy rekreacji to po wycieczce, do której gorąco namawiam podejście do turystyki rowerowej z pewnością się zmieni. Nie trzeba wyznaczonych ścieżek dla rowerów - wystarczą polne drogi i leśne ścieżki, aby dotrzeć do najwspanialszych miejsc i zauważyć to, czego nigdy nie dostrzeżemy z okna samochodu.

 

Proponuję Państwu trasę od Jaromierek do Żydowa. Po drodze odwiedzimy Osinę, Lutówko, Równo, Laskówko - Pałac i Niepołcko. Napotkamy wiele ciekawych miejsc, krajobrazów i starej, czasem zaniedbanej ale uroczej architektury.

REKLAMA

Ruiny średniowiecznego kościoła w Równie, niespotykany co do wielkości plac gospodarczy (przed wojną był zamykany na noc) i przepiękne widoki doliny Płoni widziane z drogi Laskówko (Pałac) - Niepołcko, to razem cztery godziny spokojnej jazdy. W drodze można spotkać np. konną Straż Ochrony Przyrody (patrz - zdjęcia). Radzę zabrać posiłek i napoje oraz aparat i lornetkę.

Image

Foto: Wiktor - www.wiktor.barlinek.biz.pl

Jaromierki i Osina


Droga do Żydowa

Laskówko i droga

Lutówko i jezioro

Niepołcko i droga

Równo

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież