Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 2 marca 2024r.   imieniny: Paweł, Piotr, Radosław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Barlinek-Lipiany
Do groźnego wypadku doszło dzisiaj, 24.06. na drodze prowadzącej z Barlinka do Lipian. Przyczyną kraksy była najprawdopodobniej zbyt duża prędkość, jaką rozwinął kierowca vw golfa. Efektem był zjazd na lewą stronę drogi i dachowanie samochodu, którym jechały trzy osoby.

 

Na miejsce zdarzenia przyjechały trzy karetki pogotowia. Nieodzowna stała się także pomoc lotniczego pogotowia ratunkowego. Zabrało ono najciężej rannego. Droga zablokowana była przeszło dwie godziny.

REKLAMA

Przyczynę wypadku ustalają policjanci. Jak tylko dowiemy się o efektach ich pracy, poinformujemy. Miejsce zdarzenia zabezpieczali strażacy.
jsDodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież