Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Hotspot Barlinek24
Od dziś (30 czerwca) w obrębie barlineckiego rynku został udostępniony darmowy bezprzewodowy dostęp do internetu. Na rynku i w przylegającym parku można zalogować się używając nazwy „BARLINEK24_HOTSPOT” jako nazwy sieci bezprzewodowej.

Hotspot o ww. nazwie został uruchomiony z myślą o wygodzie turystów, promocji naszego pięknego miasta i reklamie Portalu Barlinek24.pl 

Zachęcamy do korzystania i prosimy o opinie użytkowników.

Nazwa „Hotspot” jest powszechnie znana i używana ma świecie. Za „Wikipedią” przytaczamy Państwu jej definicję: Hotspot (ang. hot spot - "gorący punkt") - otwarty i dostępny publicznie punkt dostępu umożliwiający dostęp do Internetu za pomocą sieci bezprzewodowej (WiFi).

REKLAMA

Hotspoty są instalowane najczęściej w hotelach, restauracjach, lotniskach, dworcach, uczelniach, centrach handlowych, centrach miast i innych miejscach publicznych (np. parkach). Umożliwiają one posiadaczom komputerów przenośnych laptopów, palmtopów, telefonach komórkowych i innych urządzeniach (np. odbiornikach GPS) wyposażonych w bezprzewodową kartę sieciową standardu 802.11 podłączenie się i dostęp do Internetu.

Usługa czasami jest bezpłatna lub też płatność następuje za pomocą karty kredytowej lub zakupie odpowiedniej karty zdrapki. Może się zdarzyć, że dostęp jest bezpłatny, ale mamy ograniczony zakres dostępnych usług; na przykład tylko do strony internetowej instytucji udostępniającej hotspot.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.