Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 2 marca 2024r.   imieniny: Paweł, Piotr, Radosław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Partyzanci w Lipianach
Stowarzyszenie, Lipiański Klub Motorowy "Partyzanci" działa formalnie od 2005 roku i należy do niego 15 członków. Organizacją na co dzień kieruje prezes stowarzyszenia - Mariusz Szpakowski. To oni już po raz piąty zorganizowali Zlot Pojazdów Militarnych i Motocykli. Obejrzyj video!

Impreza trwa dwa dni, w sobotę i niedzielę 11 i 12 lipca, na terenie Gór Skrzynkowskich. W sobotę można było oglądać uczestników zlotu w uroczystej paradzie ulicami Lipian. Później, wszyscy uczestnicy zlotu przenieśli się w pole.

REKLAMA

Tam można było podziwiać wojskowe motocykle. Czołg i inne pojazdy gąsienicowe. Samochody radiolokacyjne i jeżdżące radiostacje. Były inscenizacje wojenne i koncerty muzyczne. Te ostatnie prowadził Norbi. Wybierano miss zlotu 2009 roku. Na stoiskach handlowych, można było zaopatrzyć się w militarne stroje i części do samochodów i motocykli.
js

Partyzanci w akcji cz. 1 - tvb24.pl


Partyzanci w akcji cz. 2 - tvb24.pl
  

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież