Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 2 marca 2024r.   imieniny: Paweł, Piotr, Radosław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Pierwsi mieszkańcy
W sobotę, 18 lipca, na boisku osiedla Moczkowo uroczyście świętowano jego 20-lecie istnienia. Dokładnie 20 lat temu, zameldowali się tam pierwsi jego mieszkańcy, państwo Burdziuk. I to oni właśnie otrzymali z rąk burmistrza Zygmunta Siarkiewicza i królowej Puszczy Barlineckiej Agnieszki Skowron, ceramiczną tablicę z nazwą ulicy i numerem domu, w którym mieszkają.

Życzenia i gratulacje dla pierwszych mieszkańców osiedla padły także ze strony starosty myśliborskiego Andrzeja Potyry i przewodniczącego Rady Miasta Dariusza Zielińskiego. Warto zaznaczyć, że starosta także jest mieszkańcem tego osiedla. W trakcie kilkugodzinnej imprezy, zorganizowano wiele atrakcji dla najmłodszych mieszkańców Moczkowa i nie tylko. Nie tylko, bo wśród biorących udział w zabawie, widać było sporo osób, które mieszkańcami osiedla nie są. Na scenie prezentowały się zespoły młodzieżowe.

REKLAMA

Wystąpił gość z Niemiec Rudiger Weinrich. Zaprezentowali się członkowie Klubu Boran. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się królowa Puszczy Barlineckiej. Długo pozowała do zdjęć zarówno z młodymi, jak i starszymi uczestnikami pikniku. Rozdawała autografy. Było stoisko gastronomiczne. Była dobra zabawa.

Wszystko to mogło się odbyć dzięki licznym sponsorom, przedsiębiorcom, którzy w Moczkowie mieszkają. Ze swojej strony dodam, że takiej inicjatywie, zorganizowanie obchodów 20 - lecia, należy tylko przyklasnąć. Widać z niej, że jak się chce, to można coś zorganizować bez oglądania się na urzędników. Wystarczy jedna osoba, Henryk Marona, która takim pomysłem potrafi zarazić innych. A, efekt tego można było zobaczyć w sobotę.
js

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież