BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 28 stycznia 2023r.   imieniny: Agnieszka, Piotr, Radomir

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Budowa kolejnego sklepu
Przy ulicy 31 Stycznia w Barlinku rusza budowa kolejnego sklepu wielkopowierzchniowego, tym razem niemieckiej sieci handlowej LIDL. Tuż obok sklepu ma przebiegać droga dojazdowa łącząca ulicę 31-stycznia z ulicą Podgórną oraz ma się znaleźć parking na minimum 50 samochodów.

Jak wiadomo, teren po dawnym tartaku przy ulicy 31 Stycznia miał być podobny architektonicznie do budynków przy dużym kościele, a więc miała dominować zabudowa mieszkalno-handlowa. Dziś już wiemy, że proporcje zdecydowanie się zmienią na korzyść handlu. Czy będzie tu miejsce na mniejsze sklepy? Czy powstaną nowe mieszkania? Pewnie zobaczymy już niedługo, bo inwestor znany jest z szybkich inwestycji. Szkoda, że sklep powstaje w centrum, a nie na Górnym Tarasie, gdzie brak jest takiego obiektu.

REKLAMA

Ulica 31 Stycznia staje się największą aleją handlową Barlinka. Rozpoczyna się od skrzyżowania przy markecie NETTO, przechodzi obok Centrum Handlowego BIMEX i Biedronki. Po drugiej stronie ulicy mamy duży dom handlowy BAROLA i Centrum Ogrodnicze ARBOR. Idąc dalej mijamy Centralę Techniczną TANDEM i dochodzimy do terenu budowy nowej inwestycji handlowej. Obok tych dużych, mamy przy ulicy 31 Stycznia jeszcze kilka mniejszych sklepów, banków, kiosków itp., a jak by usunąć nieco działkowców to znajdzie się jeszcze miejsce na TESCO i InterMarche...

Image

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.