niedziela 3 grudnia 2023r.   imieniny: Franciszek, Kasjan, Ksawery

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Nie przestrzegają ciszy
Nie wszyscy przestrzegają strefy ciszy na miejscowym jeziorze. Po Jeziorze Barlineckim mogą pływać tylko ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, oraz osoby asekurujące najmłodszych żeglarzy w czasie treningów. Niestety bywa, że pojawiają się nieoznakowane motorówki i skutery wodne.

Ze sporymi prędkościami pływają, gdzie tylko im się podoba.

- Jest tak szczególnie w soboty i niedziele - mówi Marek Samol. - A przecież obowiązuje tu strefa ciszy. Jakby tego było mało, po jednej z rund skutera po jeziorze, pozostała za nim plama benzyny. Mam na to świadków. Ktoś powinien zająć się tym problemem.

REKLAMA

– Szkoda, że nie dotarł do nas żaden sygnał - mówi Sławomir Koruc, komendant komisariatu w Barlinku. – Taka osoba, gdyby nie miała uprawnień dostałaby mandat. Jeżeli ktoś uważa, że na jeziorze łamane jest prawo, niech do nas zadzwoni.

Źródło: gs24.pl

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież