Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 wtorek 25 czerwca 2024r.   imieniny: Albrecht, Lucja, Wilhelm

Reklama

Sodaspeed

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Dożynki w Mostkowie

Na boisku piłkarskim w Mostkowie, Rada Sołecka z sołtysem Romanem Wilkiem na czele, zorganizowała festyn dla mieszkańców wioski. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. burmistrz Zygmunt Siarkiewicz, przewodniczący Rady Miasta Dariusz Zieliński wraz z radnymi. Był starosta Andrzej Potyra.

 

 

Dla najmłodszych uczestników festynu, zorganizowano wiele sprawnościowych zabaw. Był m.in. hokej, rzuty do kosza, wyścigi w workach, łowienie ryb. Dla starszych wyścigi na workach i plastykowych skrzynkach. Każdy mógł wziąć udział w loterii fantowej, w której każdy los wygrywał.

REKLAMA

A do wygrania były m.in. psiaki, kury, pluszowe zabawki, artykuły spożywcze. Można było spróbować wspaniałych wypieków, przygotowanych przez panie z Mostkowa. Zjeść kiełbasę z grila. Posłuchać miejscowego zespołu „Sonata”. Festyn zakończyła zabawa ludowa.   
js

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież