pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 5 sierpnia 2021r.   imieniny: Emil, Karolin, Maria

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Dożynki w Mostkowie

Na boisku piłkarskim w Mostkowie, Rada Sołecka z sołtysem Romanem Wilkiem na czele, zorganizowała festyn dla mieszkańców wioski. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. burmistrz Zygmunt Siarkiewicz, przewodniczący Rady Miasta Dariusz Zieliński wraz z radnymi. Był starosta Andrzej Potyra.

 

 

Dla najmłodszych uczestników festynu, zorganizowano wiele sprawnościowych zabaw. Był m.in. hokej, rzuty do kosza, wyścigi w workach, łowienie ryb. Dla starszych wyścigi na workach i plastykowych skrzynkach. Każdy mógł wziąć udział w loterii fantowej, w której każdy los wygrywał.

REKLAMA

A do wygrania były m.in. psiaki, kury, pluszowe zabawki, artykuły spożywcze. Można było spróbować wspaniałych wypieków, przygotowanych przez panie z Mostkowa. Zjeść kiełbasę z grila. Posłuchać miejscowego zespołu „Sonata”. Festyn zakończyła zabawa ludowa.   
js

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.