poniedziałek 5 grudnia 2022r.   imieniny: Gerald, Krystyna, Saba

Reklama

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Kabaret Neo-Nówka
Z „barlineckiej sceny” otrzymaliśmy wczoraj naprawdę dużą porcję dobrego humoru. Sala wypełniona po brzegi, pomieściła również widzów z „dostawkami”. Każdy, kto był na spektaklu kabaretowym w Barlineckim Ośrodku Kultury mógł się zdrowo „odstresować” za sprawą kabaretów „Babeczki z Rodzynkiem” i „Neo-Nówka”.

fotorelacja

Kolejne spotkanie kabaretowe pokazało, że w Barlinku jest zapotrzebowanie na tego typu widowiska. Może wkrótce będziemy gościć kolejnych kabareciarzy?

REKLAMA

Gratulujemy udanego występu obu kabaretom i zachęcamy do obejrzenia krótkich relacji wideo.

{jgflv file:=[http://barlinek242.internetdsl.pl/babeczki.flv] width:=[409] height:=[230] autostart:=[false]}
Babeczki z Rodzynkiem 

{jgflv file:=[http://barlinek242.internetdsl.pl/neonowka.flv] width:=[409] height:=[230] autostart:=[false]}
Neo-Nówka

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.