Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 sobota 13 kwietnia 2024r.   imieniny: Jan, Małgorzata, Przemysław

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Zabawa andrzejkowa
W dniu 30 listopada społeczność terapeutyczna Środowiskowego Domu Samopomocy "Słonecznik" w Osinie gościła podopiecznych i opiekunów ze ŚDS w Krzęcinie oraz ze Stowarzyszenia Użytkowników Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej Oraz Ich Rodzin i Przyjaciół "Feniks" z Kołobrzegu.

Okazją do spotkania z naszymi przyjaciółmi była zabawa andrzejkowa. W tym roku zrezygnowaliśmy z wróżb typu lanie wosku, a postawiliśmy na konkursy taneczne. Dlatego zaprosiliśmy Kamila Fabicha, który wcielił się w postać wodzireja i poprowadził całą imprezę.

REKLAMA

Oprawę muzyczną na profesjonalnym poziomie zapewnił nam Pan Józef Ladra. Uczestnicy zabawy udowodnili, że potrafią się wspaniale bawić, a entuzjazmu, spontaniczności i kondycji mógłby im pozazdrościć niejeden z nas. Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

Ryszard Gajdziński

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież