Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 2 marca 2024r.   imieniny: Paweł, Piotr, Radosław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Mikołajki u Gęsiarki
4 grudnia 2009 na barlineckim Rynku, u stóp Gęsiarki odbyła się zorganizowana przez Organizację Przedsiębiorców Barlineckich (OPB) tradycyjna mikołajkowa impreza pod nazwą „Mikołajki u Gęsiarki”. Dźwięki świątecznej muzyki przyciągały do zabawy z Mikołajem wielu najmłodszych mieszkańców Barlinka, którzy wraz z rodzicami, babciami i dziadkami mogli miło spędzić czas.

Dzieci do tańca zapraszały dziewczęta w mikołajkowych strojach, które prowadziły zabawy i konkursy.

REKLAMA

Dla wszystkich chętnych był serwowany przez przedsiębiorców czerwony barszcz i pierogi. Najmłodsi mogli otrzymać prezent od GBS-Banku lub od spacerującego po rynku Mikołaja, który obdarowywał dzieci owocami i łakociami.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież